logo

Konya Hasar Danışmanlık Hizmetleri; Sizde trafik kazası mağduru iseniz hemen bizimle iletişime geçin ! 


TRAFİK KAZA DANIŞMANLIK - Profesyonel kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet vermek ve mağduriyetinizi çözmek temel amacımız.

PROFESYONEL KADRO: Profesyonel ekip arkadaşlarımız konuda uzmanlaşmış sigortacı ve avukatlar ile size kaliteli bir hizmet sunmak temel amacımız.
GÜVENİLİR HİZMET: Trafik kazası sonucunda mağdur olan sizlerin zorunlu trafik sigorta veya kaskolarından hak kazandıkları maddi teminatı mağdur adına bu konuda uzman sigortacı ve avukatlar ile işlemleri takip ederek poliçede teminat olarak gösterilen tüm miktarı azami ölçüde sağlamak temel amacımız.
HIZLI ÇÖZÜMLER: Trafik kazası sonucunda oluşan mağduriyetinizi en hızlı şekilde profesyonel ekibimiz ile sonuca kavuşturuyoruz.MANEVİ TAZMİNAT DAVASI

Manevi Tazminat ;kişilik hakları saldırıya uğrayan kişinin manevi bütünlüğünün sarsılması, elem,üzüntü duyması, yaşama gücünün neşesinin azalması karşılığında para olarak takdir edilen tazminat türüdür.

SAKATLANMALI KAZA TAZMİNATI

Trafik kazası karayolu üzerinde seyir halinde olan bir veya birden fazla aracın karıştığı ölüm, yaralanma ve/veya zararla sonuçlanmış olan olaylardır. Trafik kazalarının oluşmasında başta sürücü hataları olmak üzere , araçtan ve yoldan kaynaklanan etmenler neden olmaktadır.

ÖLÜMLÜ KAZA TAZMİNATI

Trafik kazası sonucunda ölüm meydana gelmişse; ölenin desteğinden mahrum kalan kişilerin destekten yoksun kalma tazminatı adı altında talep edecekleri tazminat türüdür. Trafik kazası neticesinde hayatını kaybeden müteveffanın; ölmeyip yaşasaydı yaşamı süresince destek olacağı kişiler için, ölümden dolayı doğan maddi tazminata destekten yoksun kalma tazminatı denir.

Konya Hasar Danışmanlık Hizmetleri

ismail İLERİ
Cep: 0551 128 84 46


Tarih : 3.1.2018 17:27:09

Kaynak : http://www.konyahasar.blogspot.com

BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 1110x