logo

Günümüzde kamu kurumları ve bir çok özel sektör firmaları, işlemlerin daha hızlı sahibine ulaşması ve personel motivasyonu için masa üstü isimlik kullanıyor. Çanakkale merkezli olarak kurulan firma, ülkenin her yerinden online olarak sipariş alıyor ve kısa sürede kaliteli ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Firma ayrıca, kişiye özel tasarımlı masa isimliği hizmeti de sunuyor. Müşterinin çalıştığı bölüm ve unvanına uygun olarak, müşteri isteği doğrultusunda dizayn edilen ürünler, fiyatları değişen malzeme çeşitlerinde imal ediliyor.

Firmanın Ürünleri

Firmanın kristal masa isimlik çeşitleri olarak ; ataçlı, çift kalemli, çift altın kalemli, elit, ekonomik füme renk, ince tasarımlı, kabartma, kabartma kalemli, kabartma kalem ve saatli, kabartma dikdörtgen ve oval gibi modeller sayılabilir. Ahşap çeşitleri ise; riola ve virona, ayaklı, kabartma, kalemli ve VIP modelleri olarak sunuluyor. Masaüstü isimlik modelleri olarak; Bari, Milano, Napoli, Pisa, Roma, Sesta, Venedik ve Verona ofis masa üstü isimlik çeşitleri (kalemlikli, kalem kutulu ve bloknotlu gibi) mevcut. Mesleki isimlik çeşitleri ise; asker, avukat, doktor ve diş hekimi gibi tüm mesleklere uygun olarak tasarlanmış modellerdir.

Ödeme Ve Teslimat

Firma, üyelerinin siparişlerinin ödeme onayına müteakip en geç 3 gün içinde ürünleri müşterilerine ulaştırıyor. hatalı veya hasarlı ürün kargo yetkilisi ile tespit edildiğinde, süratle aynı ürün tekrar imal edilerek müşterilere gönderiliyor.


Tarih : 7.12.2017 11:57:26

Kaynak : https://www.masaisimligim.com/

BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 27354x